طرح پایش خوداظهاری محیط زیست (آخرین ویرایش۲۰۲۰)

    طرح پایش خوداظهاری محیط زیست (سازمان حفاظت محیط زیست)

    به منظور کاهش آلودگی محیط زیست، بر اساس ضوابط و قوانین حفاظت محیط زیست، تمامی واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی موظف به آنالیز پساب تولیدی خود می باشند و نتایج را در قالب طرح خود اظهاری به سازمان حفاظت محیط زیست ارسال نمایند. در صورتی که نتایج پارارمترها، بیشتر از جداول تصویب شده توسط اداره محیط زیست باشد، آن صنعت موظف به کاهش اثرات مخرب پساب خود می باشد.

    بر این اساس آزمایشگاه رسوب آب معتمد سازمان حفاظت محیط زیست، در راستای طرح پایش خوداظهاری، قادر به نمونه برداری و انجام کلیه آزمون های فیزیکی، شیمیایی در آزمایشگاه آب ، آزمایش میکروبی و اندازه گیری فلزات سنگین آب و پساب خروجی واحدهای صنعتی، تولیدی و خدماتی، مطابق با قوانین سازمان حفاظت محیط زیست می باشد و نتایج را به اداره محیط زیست استان مربوطه و صاحب صنعت ارائه می نماید.

    همچنین شرکت رسوب آب،  طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب و فاضلاب صنعتی با استفاده از آزمایش جار تست و آنالیز آزمایش فاضلاب و پساب صنعتی آمادگی خود را جهت ارائه مشاوره در زمینه بهره برداری صحیح و رفع اشکالات دستگاه های تصفیه فاضلاب صنایع، اعلام می نماید.

     

شركت شيميايى تحقیقاتی رسوب آب با بيش از سه دهه تجربه در زمينه سيستم هاى تصفيه آب و فاضلاب، همگام با رشد روز افزون صنعت در كشور عزيزمان ايران و با رویکرد استفاده صحيح از منابع آب کشور به عنوان سرمايه ملى با استعانت از خداوند متعال و بهره گرفتن از متخصصين مجرب و احداث كارخانه تولیدی با اخذ پروانه بهره بردارى و دريافت گواهينامه ISO ،اقدام به توليد سیستم هاى تصفيه آب به روش اسمز معكوس و نانو فيلتراسيون و مواد شيميايى مرتبط با این دستگاه ها نموده است.

تهران - خیابان بهار شمالی – پلاک ۲۱۹ - واحد ۲
021 - 77655035-6 | 021 - 77646102-4

فرم تماس

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم :)