سالهاست در این حوزه مشغول فعالیتیم

سوابق به خوبی ما را معرفی می‌کنند

به محصولاتمان ایمان داریم

مجموعه رسوب آب سالهاست محصولات تصفیه آب و فاضلاب را ارائه می‌دهد و با اطمینان مدعی بالاترین کیفیت است.

مجهزترین آزمایشگاه ها را داریم

آزمایشگاه های ما با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات ، دقیق ترین نتایج را در اخیارمان می‌گذارند.

شرکت رسوب آب
کمی درباره ما

شرکت شیمیایی تحقیقاتی رسوب آب

شركت شيميايى تحقیقاتی رسوب آب با بيش از سه دهه تجربه در زمينه سيستم هاى تصفيه آب و فاضلاب، همگام با رشد روز افزون صنعت در كشور عزيزمان ايران و با رویکرد استفاده صحيح از منابع آب کشور به عنوان سرمايه ملى با استعانت از خداوند متعال و بهره گرفتن از متخصصين مجرب و احداث كارخانه تولیدی با اخذ پروانه بهره بردارى و دريافت گواهينامه ISO ،اقدام به توليد سیستم هاى تصفيه آب به روش اسمز معكوس و نانو فيلتراسيون و مواد شيميايى مرتبط با این دستگاه ها نموده است. شركت شيميايى تحقیقاتی رسوب آب به منظور ایجاد بازوی تحقیقاتی خود در سال ۱۳۸۹ اقدام به اخذ مجوز تاسیس آزمایشگاه شیمیایی و میکروبیولوژی نمود و پروانه های همکار سازمان ملی استاندارد ایران ، معتمد سازمان حفاظت محیط زیست و همکار سازمان دامپزشکی را اخذ کرده است.

پیرو امور انجام شده ، از دیگر سیاست های پسندیده مورد انجام در این شرکت ، آگاه سازى و در اختیار قراردادن اطلاعات مربوطبه مشتریان و درخواست کنندگان کالا و خدمات از این مجموعه می باشد، بطوریکه با ارائه اطلاعات فنی و نتایج آزمون های انجام شده بر روی نمونه های آب و فاضلاب ارجاع شده به این شرکت و ارائه مناسبترین گزینه ها از نظر اقتصادی و کیفیت گامی بلند در جهت انجام هرچه بهتر و مناسب تر پروژه های برداشته می شود، بطوریکه مشتریان با دید باز و در دست داشتن اطلاعات کافی اقدام به انتخاب سیستم های مناسب می نماید.

به ما اعتماد کنید

چرا رسوب آب؟

کلیه مهندسان و طراحان سیستم های تصفیه آب با توجه به متنوع بودن سیستم ها و بدون در دست داشتن آنالیز آب، قادر به تشخیص نوع دستگاه مورد نیاز نمی باشند. در قدم بعدی پس از بررسی آنالیز آزمایشات و تعیین نوع دستگاه، باید مشخص گردد مصرف آب تصفیه شده به چه منظور است؟ که هرکدام از این نوع آب ها دارای استاندارد خاصی می باشد . شرکت شیمیایی تحقیقاتی رسوب آب پویا علاوه بر طراحی ، ساخت دستگاه های تصفیه آب ، دارای آزمایشگاه شیمیایی و میکروبی می باشد که با توجه به انجام آزمایشات و مطالعه دقیق آن، قادر است به مشتریان، مشاوره در ارتباط با انتخاب نوع دستگاه بر اساس استانداردهای موجود ارائه نماید و همچنین پس از نصب و راه اندازی کامل دستگاه ، با ارائه کلاس آموزشی برای پرسنل آن مجموعه جهت کار با سیستم و حفظ و نگهداری صحیح آن می کوشد. و پایان هر ماه به کمک چک لیست ارائه شده توسط مشتریان ، وضعیت سیستم ها را چک می نماید و درصورت مشاهده ایراد در سیستم ها و بهره برداری نادرست، تیم خود را جهت رفع نمودن مشکل اعزام می نماید.
WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED
پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.