نگهداری از دستگاه تصفیه آب خانگی

  فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی را هر چند وقت یکبار باید تعویض کرد . زمان تعویض بعضی از فیلترها به راحتی قابل تشخیص است . که با تغییر رنگ فیلتر که از داخل دستگاه قابل مشاهد است . بطور کلی فیلترهای مرحله اول تا سوم را هر شش ماه یکبار باید تعویض نمود، ممکن است آلودگی آب ورودی به حدی باشد که زمان تعویض فیلترها کوتاه تر گردد . طول عمر فیلترها به مقدار مصرف و کیفیت آب ورودی به دستگاه تصفیه آب بستگی دارد :
  بطور کلی نباید گذاشت تا رنگ فیلتر اول به رنگ تیره تغییر یابد ، این کار باعث می گردد تا فیلترهای دیگر صدمه ببینند .
  زمان تعویض فیلتر ممبرین در بهترین شرایط حداکثر ۳ الی ۵ سال می باشد .

  فیلتر مرحله ۵ که وظیفه از بین بردن طعم و مزه ی بد آب داخل مخزن می باشد. این فیلتر را بهتر است یک سال الی یک سال و نیم تعویض کنید .

  فیلتر مرحله ۶ میتواند یکی از فیلترهای زیر یا بعضی از آنها باشد :
  فیلتر مینرال : این فیلتر مقداری مواد معدنی از قبیل کلسیم ، پتاسیم ، آهن و … را به آب اضافه میکند

  فیلتر قلیایی : این فیلتر یکی از بهترینها در فیلترهای افزودنی می باشد ، این فیلتر کلیه اسیدهای ذخیره شدن در بدن را که نهایتا به چربی تبدیل می شود را به کلسیم غنی شده تبدیل میکند و از لحاظ پزشکی دارای ارزش تغذیه ای بسیار زیادی می باشد که حتی مورد تایید پزشکان ایران و غیر ایرانی و هم مورد تایید اکثر آزمایشگاه ها قرار گرفته است .

  فیلتر اینفرارد : این فیلتر اکسیژن کافی را به آب اضافه میکند .

  فیلتر میکس پلاس : این فیلتر ضد بو و ضد باکتری است ، وجود این فیلتر بر روی دستگاه های تصفیه آب خانگی میتواند تاثیر بسیار زیادی در طعم و مزه آب داشته باشد .

  با توجه به اطلاعات روی فیلتر قابل تعویض هستند .

شركت شيميايى تحقیقاتی رسوب آب با بيش از سه دهه تجربه در زمينه سيستم هاى تصفيه آب و فاضلاب، همگام با رشد روز افزون صنعت در كشور عزيزمان ايران و با رویکرد استفاده صحيح از منابع آب کشور به عنوان سرمايه ملى با استعانت از خداوند متعال و بهره گرفتن از متخصصين مجرب و احداث كارخانه تولیدی با اخذ پروانه بهره بردارى و دريافت گواهينامه ISO ،اقدام به توليد سیستم هاى تصفيه آب به روش اسمز معكوس و نانو فيلتراسيون و مواد شيميايى مرتبط با این دستگاه ها نموده است.

تهران - خیابان بهار شمالی – پلاک ۲۱۹ - واحد ۲
021 - 77655035-6 | 021 - 77646102-4

فرم تماس

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم :)