چرا رسوب آب

    کلیه مهندسان و طراحان سیستم های تصفیه آب با توجه به متنوع بودن سیستم ها و بدون در دست داشتن آنالیز آب، قادر به تشخیص نوع دستگاه مورد نیاز نمی باشند.

    در قدم بعدی پس از بررسی آنالیز آزمایشات و تعیین نوع دستگاه، باید مشخص گردد مصرف آب تصفیه شده به چه منظور است؟
    که هرکدام از این نوع آب ها دارای استاندارد خاصی می باشد .
    شرکت شیمیایی تحقیقاتی رسوب آب پویا علاوه بر طراحی ، ساخت دستگاه های تصفیه آب ، دارای آزمایشگاه شیمیایی و میکروبی می باشد که با توجه به انجام آزمایشات و مطالعه دقیق آن، قادر است به مشتریان، مشاوره در ارتباط با انتخاب نوع دستگاه بر اساس استانداردهای موجود ارائه نماید و همچنین پس از نصب و راه اندازی کامل دستگاه ، با ارائه کلاس آموزشی برای پرسنل آن مجموعه جهت کار با سیستم و حفظ و نگهداری صحیح آن می کوشد.
    و پایان هر ماه به کمک چک لیست ارائه شده توسط مشتریان ، وضعیت سیستم ها را چک می نماید و درصورت مشاهده ایراد در سیستم ها و بهره برداری نادرست، تیم خود را جهت رفع نمودن مشکل اعزام می نماید.

شركت شيميايى تحقیقاتی رسوب آب با بيش از سه دهه تجربه در زمينه سيستم هاى تصفيه آب و فاضلاب، همگام با رشد روز افزون صنعت در كشور عزيزمان ايران و با رویکرد استفاده صحيح از منابع آب کشور به عنوان سرمايه ملى با استعانت از خداوند متعال و بهره گرفتن از متخصصين مجرب و احداث كارخانه تولیدی با اخذ پروانه بهره بردارى و دريافت گواهينامه ISO ،اقدام به توليد سیستم هاى تصفيه آب به روش اسمز معكوس و نانو فيلتراسيون و مواد شيميايى مرتبط با این دستگاه ها نموده است.

تهران - خیابان بهار شمالی – پلاک ۲۱۹ - واحد ۲
021 - 77655035-6 | 021 - 77646102-4

فرم تماس

سوالی دارید؟

● در تلگرام، پاسخگوی شما هستیم :)